Naučte své děti pravopisu nebo počítání velmi inovativním způsobem.

Tabulka je pro děti velkým zdrojem zábavy a poznání. S LCD tabulkou mohou děti svobodně uvolnit své přirozené instinkty, užívat si malování, počítat čísla, kouzlit slova kdykoli a kdekoli, aniž by už dělali nepořádek na zemi nebo na stěnách. Je to zábavný a snadný způsob, jak přimět vaše děti, aby se zajímaly o učení. I na pracovištích se vám bude hodit v mnoha ohledech.

Zámek

Napájení baterie

Tlačítko k promazání displeje

LCD displej

Speciální pero

Objevte jednoduchou, ekologickou a inteligentní alternativu k peru a papíru.

Toto zařízení je tak užitečné, jednoduché a šetrné k životnímu prostředí, že mohou ušetřit tisíce listů papíru každý rok a lze je používat opakovaně. Baterie vydrží až 50 000 vymazání. Psací tablet je vyroben z příjemného materiálu, takže je bezpečný pro školní použití, všude kolem domu, kanceláře a dokonce i auta.

Jeho LCD obrazovka nevytváří záření a odlesky, chrání tak Vaše oči a umožňuje pohodlné používání po dlouhou dobu.

Chraňte svou investici do LCD psací tabulky správným obalem. Nyní jsou k tabulkám ZDARMA!

Chraňte svou investici do LCD psací tabulky správným obalem. Nákup obalu se může zdát jako vedlejší úkol, ale ve skutečnosti jde o důležité příslušenství pro vaši LCD psací tabulku.

Ochranný obal nabízí ochranu obrazovky vaší tabulky před polétavým prachem, rozlitými tekutinami a poškrábáním.

Zkušenosti zákazníků

Jakmile jsme pořídili první tabulku, tablet šel stranou a mezi dětmi začala přetahovaná. Obrázky, matematické příklady, hádanky, šibenice…a do postele až poté, co jsme tabulku zabavili. Pořídili jsme další a je klid. Užitečná varianta ke klasickému papíru a jasná volba na cesty. Doporučuji!
Filip Knapp
Milé Nepapirum, vaše tabulka měla u syna (7let) 100%ní úspěch. Neustále rostoucí horu pokreslených papírů vystřídala jedna tabulka. Pomohla nám také při trénování úkolů z matematiky, kdy nemusíme neustále gumovat folii či přikupovat a popisovat další sešity. Moc děkujeme za skvělý nápad, intuitivní ovládání a velkou úsporu papíru, což uleví jak životnímu prostředí, tak naší peněžence 🙂
Lucie Hrabětová
S psací tabulkou jsem spokojen. Produkt využívají nejen děti na procvičování psaní, počtů a různé „čmárání“, ale druhý mám v kanceláři na takové rychlé poznámky, když mi někdo volá, přiběhne a začne chrlit informace a tak. Nemusím štrachat nikde kus papíru, tak za mě super.
Vlastimil Nepovím
V době nekonečného lockdownu bylo jediné řešení, pro dítě, tablet. Jsem rád, že jsem našel řešení, jak si od tabletu odpočine i odvykne
Tomáš Bizoň

Doprava a platba